Search

تبدیل امکانات پنهان به درآمد

هر کسب و کاری ی هایی دارد که حاوی اتومبیل آلات، تجهیزات و لوازم طلب هایش از مشتریان است. علاوه بر این ی های سنتی، اکثرا ی های پنهان زیادی دارید که اقطعا ل دارد تهم اکنون هرگز به بهره برداری از آنها فکر نکرده باشید. دارای ی هایی شبیه دانش موجود در کسب کار، مهارت کارکنان، بیکاری در بخش خدمات، کالاها خارج از رده، حتی کارتن های حمل و نقل محصولات ، از عبارت این موارد می‌باشد.


درآمد اینترنتی

درآمد,راهنمای کسب درآمد میلیونی,کسب و کار اینترنتی,کسب درآمد اینترنتی,درآمد اینترنتی,کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد,زپو

تمام اینها، ی های ارزشمند ی می باشند که می توانند به راحتی به پول نقد تبدیل شوند. این فصل به شما یاری می نماید آنها را بشناسید شرکت خود را برای کسب سود از آنها آماده بکنید .
شناسایی دارای ی های پنهان

برای شناسایی دارائی های پنهان، باید از دید یک بازاریاب یا فروشنده ، به این امکانات نگاه بکنید ، نه با دید حسابدار. در اینصورت پیدا کردن ی های غیر معمول در کسب و کارتان زیاد آسان تر خواهد شد. چراکه سرانجام بدنبال دارای ی هایی هستید که افراد دیگر با رضایت برای آنها پول بپردازند. قدم اول این نیست که از بپرسید “چه چیزهای ارزشمند ی دارید؟”، بلکه از خود بپرسید “صاحبانبقیه کسب کارها به چه چیزی نیاز دارند؟ آنها به دنبال چه می گردند؟” در حالیکه فهرست زیاد از جوابهای ممکن جهت این سئوال وجود دارد، فکر بکنید که بقیه کسب و کارها در صنعت یا شهرتان برای چه چیزی پول خرج می کنند، به تحلیل چند مورد بپردازیم.

دساسترس ی به مشتریان ؟ چنانچه کسب کارهای دیگر بدنبال دسترس و نگرانی ی به مشتریان شما می باشند ، پس دارای ی های پنهان شما، می تواند حاوی این موارد باشد: فضای تبلیغاتی موجود روی کارتن های حمل و نقل، چیزهایی که شما در کیسه های خریدارانتان میگذارید پاکتهای فاکتورها، اتیکت های چسبان کیفهای دستی برای کالایتان فهرست آدرسها، و واگذاری اختیارجهت برگزاری کارگاه‌های آموزش ی عصرانه در محل کارتان.

فروش ارزان کالاها یا حراج خدمات دارید؟ در این صورت به لیست دارای ی‌های پنهان خود، موجودی کالاها خارج از رده در انبار، زمان بیکاری/خواب تسهیلات تولید (زمانی‌که شما می توانید کالاهای ارزان تری با استفاده از مواد باقیمانده تولید بکنید )، کالاها عمده ای که می خواهید سفارش دهید، اما به فردی دیگر نیاز دارید تا مجموع سفارش به تعداد حداقل مورجهان ز برسد، و بیکاری در بخش های مختلف که به شما مجوز می دهد کارمندان را برای ارائه خدمات به کسب کارهای دیگر اختصاص دهید

از تخصص بهتر ی در حرفه خود برخوردار هستید؟ در این صورت می توانید مهارت (و کارکنان) را از طریق خدمات مشورتی، مشاوره ای سمینارهای تلفنی ، کارگاه‌های آموزش ی و موارد ی مشابه، به درآمد تبدیل بکنید .

توجه می بکنید که چگونه می توان با اندیشیدن در مورد نیازهای صاحبان کسب کار، دارای ی های ارزشمند را معین کرد؟ شرکت های دیگر همچنین ممکن است به موارد زیر نیاز داشته باشند.

– امکان تبلیغات کم تعرفه

-چیزی که خودشان نمیتوانند بخرند یا تولید کنند

-محصولات خدمات اضافی که می توانند به مشتریان بفروشند

-کمک برای مذاکره در معلت ات

-یاری برای پیدا کردن کارمندان مناسب

– استفاده ازکارگران پاره در مناسبتهای خاص

-تهیه تبلیغات مطمئن برای روزنامه های محلی

– آموزش روش‌های فروش تاثیر گذار

-دانش اینترنت

-مصرف پاره از امکانات ارسال کالا ، آشپزخانه، اتومبیل آلات کارخانه اتاق کنفرانس یا دفتر کار، ارسال مکرر آگهی ها غیره

اما همه این موارد ، چیزهایی هستند که صاحبان دیگر کمپانی ها به آن نیازمندند. اما مصرف کنندگان مشتریان چه چیزهایی میخواهند که شما میتوانید در بین ی های پنهان خود بیابید؟

شخصی که کارها را مدیریت نماید . می توانید پرسنل خدماتی را جهت کار ‌های خانگی مصرف کنندگان در صبح یا روزهای تعطیل که کارشان کمتر است به کار گیرید؟ آیا می توانید از روی فهرست تأمین کنندگان دریابید کهبقیه کسب کارها چه نوع خدماتی ارائه می‌کنند که شما نمی توانید انجام دهید؟ آیا میتوانید گوشه ای خالی از ساختمانتان را به یک مرکز واگذاری تبدیل بکنید که آنرا به کمپانی های دیگر اجاره میدهید تا درتعطیلات به سازمان دادن امور مالی مردم ،وضع ظاهری یا شغل آنها بپردازند؟
امکانات بیشتر با نرخ کمتر. می توانید برای محصول مازاد در انبار، خدمات در زمان های رکود، یا اشتراک سالانه مشتریان در صورت پرداخت کامل تعرفه اشتراک، تخفیف قائل شوید؟
آزاد بیشتر، فرصت بیشتر با خانواده بودن، تفریح بیشتر. می توانید بخشی از امکانات خود را به روش گاه تبدیل کرده و برنامه تفریحی منحصر بفردی را به فروش برسانید؟ آیا می توانید گاهي از کارمندان را برای ارائه خدمات به گروه های خانوادگی بکار گیرید؟ آیا می توانید با استفاده از خط محصول فعلی خود، کالاها یا خدمات دیگری جهت تولید کیت سرگرمی بسازید؟

شغلی رضایت بخش. گاهي از مشتریان آرزو دارند آنچه شما انجام می دهید را انجام دهند؟ چنانچه چنین است، می توانید تجربیات شخصی تان را عرضه بکنید به این مشتریان یاری کنید کسب کار خود را به یاری الگوی کاری شما راه اندازی کنند.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *