Search

لیزر واژینال

جراحی زیبایی واژن در زنان
doctorkhalili}

لیزر واژینال جدیدترینروش جوانسازی واژن :

جوان سازی واژینال با مصرف از لیزر :
در طول دوره یائسگی دستگاه تولید مثل زنان مانند دیگر ارگانهای بدن دچار تغییراتی می شود که این تغییرات سبب اختلالاتی در زندگی اشویِژگزینشه می شود .
با کم تولید شدن استروژن دستگاه تولید مثل تحت تاثیر قرار می گیرد . در سن ۴۰ سالگی و بالاتر از آن ۵۰ درصد بانوان علائمی مانند آتروفی تولید مثل را که به شکل چشـم گیری کیفیت زندگی زوجین و رضایت جنسی آنها را تحت اثر قرار می دهد را تجربه می کنند .
با بالارفتن سن دیواره واژن ، کلاژن را به شکل ناگهانی از دست داده نازک می شود با بالا رفتن سن آتروفی تولید مثل ازویژگی کشسانی طبیعی جریان خون دیواره واژن کاسته می شود در نتیجه كم شدن ضخامت کشسانی واژن رخ می دهد ،این تغییرات سبب شده که افتادگی و شلی واژن تشدید شده در موارد بسياري باعث ظهور موارد ی در روابط جنسی بهداشت فردی می شود .

لیزرCO2 یکی ازروش های جوانسازی واژینال است اینروش به شکل غیر تهاجمی به ویرایش آتروفی واژن می پردازد ، از مزیت های جوان سازی واژینال با لیزر تاثیر گذار زیاد مدت و ایمن بودنروش است در جوانسازی واژینال عوارض جانبی که ممکن است به علت مصرف دارویی شکل گیرد وجود ندارد .
علائم آتروفی واژینال :
سوزش خارش واژن
کاهش دادن رطوبت واژن
درد در زمان مقاربت جنسی
بی اختیاری مدفوع ادرار
شل شدن واژن
همه موارد بالا سبب می شود که تنش در زندگی شخص به وجود بیاید .
علائم شلی واژن علاوه بر آتروفی واژن ممکن است بر تاثیر علت های گوناگونی رخ دهد که در ذیل برخي از این موارد را بیان می کنیم :
۱- به علت مصرف برخي از قرص ها
۲- بیماران مبتلا به سرطان پستان
۳- مادران شیر ده
۴- گاهي از زنان که تصادف دلخراشی داشته اند
عملکرد لیزر در جوانسازی واژینال :
یکروش ویرایش ی تاثیر گذار جهت جوانسازی واژن مصرف از لیزر است ، جوانسازی واژینال با لیزر سبب تحریک شدن تولید کلاژن مرمت طبیعی بافت واژن می شود ، همان گونه که لیزر در جوانسازی پوست زیاد خوب عمل کرده است در جوانسازی واژن هم توانسته است بسیار زیاد تاثیر گذار باشد بسیار زیاد ی از موارد مربوط به واژن را در کمترین حل نماید .
در جوانسازی واژینال با استفاده از لیزر بافت جمع می شود ، برتاثیر جمع شدن بافت تحریک تولید فیبروبلاست ها صورت می گیرد.
با تحریک فیبروبلاست ها ، تولید کلاژن نیز تحریک می شود در نتیجه مرمت بافت در کمتر از ماه بعد از اصلاح سبب تهیه دیواره واژن با ساختاری قوی رطوبت بیشتر و بامیزان کلاژن بیشتر انجام می شود .
ویژگی ها جوانسازی واژن با لیزر :
جوان سازی واژن با لیزر دارای فوائد خاصی است که عبارتند از :

۱- در مدت کوتاه عمل صورت می گیرد (زمانی نسبتا مابین ۱۰ الی ۲۰ دقیقه)
۲- غیرتهاجمی بدون درد روش
۳- ایمن ، کم خطر بدون هیچ گونه عارضه جانبی
۴- در هر گروه سنی جهت زنان مناسب است
۵- روشن کردن دستگاه تولید مثل خارجی لابیا
۶- رفع سوزش واژن
۷- رفع قرمزی واژن
۸- ماندگاری نتیجه عمل به مدت زیاد
۹- رفع التهاب واژن
۱۰- قابل استفاده برای تمام اشویِژگزینشه حتی اشویِژگزینشه مبتلا به سرطان پستان
۱۱- اصلاح ی کامل بیماران
۱۲- رفع چروک خوردگی واژن
۱۳- تنگ کردن واژن
۱۴- ویرایش وضع ظاهری واژن
در قدیم تنها با مصرف از جراحی های لابیاپلاستی و واژینوپلاستی پزشکان و جراحان کارشناس قشنگ یی می توانستند به زیبا یی و حفظ ظاهر دستگاه تولید مثل بانوان اقدام کنند اما امروزه با استفاده از لیزر ویرایش ی که یک نحوه غیر تهاجمی بدون درد است می توان دستگاه تولید مثل زنان را زیبا کرد .
بانوان عزیز می توانند جهت اطمینان سلامت از پزشک کارشناس کمک بگیرند ، پزشک بعد از انجام نمونه پاپ اسمیر معاینه واژن تشخیص می دهد که جوان سازی صورت گیرد یا خیر
جوانسازی واژن اثر به سزایی در زیبا یی دستگاه تولید مثل دارد هم چنین سبب بیشتر شدن اصلاح ی زندگی شخصی اعتماد به نفس فرد می شود .
مراقبت های قبل از مصرف از دستگاه واژینال :
۱- معاینه بوسیله کارشناس زنان
۲- در صورت وجود عفو نت در ناحیه دهانه رحم و عفو نت واژن قرار گرفتن تحت بازبینی
۳- انجام آزمایش پاپ اسمیر
۴- در صورت نبود مساله انجام لیزر تراپی
۵- در نهایت انجام لیزراصلاح ی
از مزیت اصلی جوان سازی واژینال با لیزر عدم نیاز به بی حسی ، مسکن عدم خونریزی در حین عمل است .
دکتر لیلا خلیلی جراح کارشناس زنان زایمان همه سوالات شما عزیزان را در خصوص جوان سازی واژینال با مصرف از لیزر پاسخگو است .
لازم به ذکر است دکتر لیلا خلیلی دارای گواهینامه انجام لاپارسکوپی بوده جوان سازی واژینال را با مصرف از دستگاه لیزر مونالیزا انجام می دهند .
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *