Search

شخصیت شناسی با بوی عطر مورد علاقه تان

سرگرمی


فرد شناسی با عطر مورد علاقه

سرنخ حکایت های عطر معطر یی را که بگیرید، یک طرفش می رسد به شناسایی فرد افراد از روی عطر مورد علاقه شان. برای مثال اینکه اگر فردی آرام باشد چه بویی را بیشتر می پسندد یا چنانچه فرد ی هیجانی و پرهیاهو باشد چه عطری؟

اگر به فروشگاه های معتبر عطرفروشی سر زده باشید بخواهید برای دوست ها تان عطر بخرید اما گزینش قطعی نداشته باشید.
یکی از راه هایی که فروشندگان برای کمک به شما از آن استفاده می کنند، همین است. طرح این سوال که شخص مورد نظر چه فرد ی دارد تا با نقد آن به بوی مورد علاقه اش برسید. اینجا همان جایی است که جهان ی عطرها را بزرگ تر از آن چیزی که هست نشانمان می دهد؛ اینکه در پس هر عطری، چه شخصیت ی نهفته است؟

عطرهای تند

افرادی که به عطرهای تند علاقه دارند، اعتماد به نفس بالایی دارند، مورد اعتماد بسياري از مردم مدیرهای قوی و تاثیر گذار در رابطه با دیگران هستند . این افراد تصمیم گیرنده های بهتر ی هستند ، هوش بالایی هستند درست و غلط را به خوب ی تشخیص می دهند. آنها تلاش می کنند تمام چیز را مطابق میل کنند. آنها در عشق صبورند. عطرهای تند، روحیه آنها را شاداب و زنده می نماید به همین خاطر همواره دنبال این نوع عطرها می باشند .

عطرهای ملایم

افرادی که عطرهای ملایم را انتخاب می کنند خودخواه نیستند. آنها اسرارآمیزند سریع راحتی می توانید نظرشان را جلب بکنید . روزشان با تذکر به خلق خویشان می تواند بهتر یا بد باشد. این افراد به آسانی موارد پیش آمده را فراموش می کنند. زود خشمگین می شوند و گاهي اوقات به کوچک ترین چیزها اعتراض دارند. آنها بیشتر دنبال شخصی هستند که قابل اعتماد باشد. این افراد بین دوست ها محبوب اند و اعتماد تمام را جلب می کنند.

عطرهای خنک

طرفداران عطرهای خنک دارای غروری مثبت هستند ؛ به طوری که همواره می توانند میزبان باشکوهی جهت دوست ها باشند. به سختی می تواند حس برتری جویی بر دیگران را کنترل کنند. آنها انرژی را بیهوده تلف نمی کنند و از همین رو، یک سازمان دهنده بهتر قوی محسوب می شوند که به راحتی می توانند وظایف اعمال را سر سامان دهند. این افراد اکثرا ٌ طوری رفتار می کنند که انگار مساله مهمی در ذهن خود دارند و در تلاش اند آن را حل کنند. برخي وقتها اوقات حس مبهمی به آنها دست می دهد که انگار از چیزی نگران اند.

عطرهای تلخ

این افراد انگیزه ای قوی برای انجام هر کاری دارند، اما تغییر در زندگی را نمی پسندند. زمانی که تصمیم گرفتند، روی تصمیمشان تا مدت ها پافشاری می کنند. فعال ورزشکارند. جهت افراد دیگر مساله است که به آنها نزدیک شوند. زمانی که متوجه می شوند نمی توانند به چیزی که می خواهند دست پیدا کنند، به آسانی تسلیم نشده و آن را رها نمی کنند. زمان ی که کارها همآهنگ میل آنها انجام نمی شود، ممکن است اخم کنند، ولی خشمگین نمی شوند. خویشتن داری و صبر از صفات ذاتی این افراد است به همین ویژگیها است که کارهای را آسان انجام داده تا انتها پای آن می ایستند.

عطرهای گرم

این افراد آماده رقابت هستند . در مقابل اعمالشان مسئولیت پذیرند می دانند چگونه با مردم رفتار کنند. همواره اهدافی برای دستیابی دارند حقیقتا برای رسیدن به آنها تلاش می کنند. دوست ها شان برای آنها بسیار زیاد با اهمیت بوده اکثرا قدر آنچه را دارند، به خوب ی می دانند. گاهي وقتها اوقات واکنش آنها در مساوی موارد مختلف خیلی شدید است که آن هم به فرد گرم آنها بر می گردد که نشان می دهد بیش از اندازه احساس اتی هستند . افراد طرفدار به عطرهای گرم زیاد خونگرم اند همراه بهتر ی برای فامیل و دوست ها هستند . خشونت را نمی پسندند می دانند چه چیزی چه کاری را چه موقع باید انجام داد. حسادت در این افراد جایی ندارد. خصوصیت دیگر این افراد این است که مسافرت را زیاد رفیق دارند؛ به ویژه اگر با دوست ها باشد.

عطرهای شیرین

این افراد خیال پرداز و شوخ طبع اند. آنها دنبال پیدا کردن چیزهای هستند به راحتی از محیط اطراف خود درس می گیرند.
دوست ها این آدم ها خوشبخت اند، چون خیلی آسان می توان با آنها حرف کرد وقت ی دوست ها واقعی را پیدا کنند تا انتها عمر به آنها اعتماد می کنند. آنها نسبت به تمام چیز احساس ی قوی اند، اما زمانی که از دست شخص یا اشخاصی خشمگین می شوند، جهت شان مساله است آنها را ببخشند. آرزو اهدافشان در زندگی زیاد دیدنی است. برخي وقتها عجیب به نظر می رسند، اما تمام این حالت های آنها را رفیق دارند.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *