Search

مصالح مورد استفاده در درب ها

مصالح مورد استفاده در درب ها :


در ضد سرقت

در ضد سرقت,درب ضد سرقت,درب های ضد سرقت

۱)درب هاي چوبي : اکثرا ً براي فضاهاي داخلي .درب های چوبی نسبت به جنس و کیفیت-یک یا دو ویا چند جداره بودن-آسان یا طرح دار از مصارف وسیع و وسیع ی برخوردار می باشند که در این بین زیبا یی و راحتی دو چندان نسبت به درب های غیر چوب را به اختصاص داده اندکه ذیلا به ارزیابی و معرفت ظاهر آن می پردازیم:

– آسان تک جداره
-کلاف آسان با دو جداره از سه لایی
-کلاف آسان یا دو جداره نوپان
-کلاف نما چوب با تونیک داخلی سه لایی
-کلاف نما جوب با تونیک تمام چوب
– درب های کمد دیواری(تمام ام دی اف،دو جداره دورو سه لای،…)

۲)درب هاي فولادي : به عنوان درهاي خارجي .به طوری که امروزه درب های فولادی بیشتر جهت ورودی پارکینگ ها-مغازه ها پاساژهایی که مشرف به خیابان و کوچه های اصلی به جهت پیشگیری از سرقت ویا فرسایش کمتر در مقابل گرماو سرمای محیط می باشند تعبیه می شوندو با طرح ها و نقشه های بی نظیی که هنرمندان به آن اعطا می کنندجلوه و زیبا یی خود را در نما یا نگه دید عموم می نمایند.

۳)درب هاي آلومينيومي : با توجه به پایداری ي كه در مساوی رطوبت دارند براي فضاهاي مرطوب استفاده مي شوند .

۴)درب هاي شيشه اي : اين نوع درها كه از شيشه هاي ضخيم و آبديده ساخته شده اند اکثرا ٌ ً در فضاهاي تجاري و اداري و در مكانهايي كه حفظ محرميت داخلي مورد نظر نباشد پيش بيني مي شوند .

۵)درب هاي پلاستيكي :اين نوع مصالح كه به تازگي وارد صنعت ساختمان شود است سریع جاي مصالح مختلف را پر مي كند درهاي ساخته شده از مقاطع pvc به ویژه در مكانهاي مرطوب پيشنهاد مي شود.

انواع ديگر درب ها از نظر عملکرد

عبارتند از :
۱)درب هاي با لولاي كنار : درب ها با لولا هاي محوري ـ درب ها با لولاي زمان ه .
۲)درب هاي كشويي : اکثرا به منظور جلوگيري از به هدر رفتن فضاها از اين نوع درب ها بيشتر در كارخانه ها و كارگاههاي صنعتي استفاده مي گردد.
۳)درب هاي آكاردئوني : اين درب ها نيز به منظور جلوگيري از به هدر رفتن فضاها مورد استفاده قرار گرفته اکثرا در مكانهاي صنعتي گاراژ ها مصرف مي گردد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *