Search

جمع بندی دروس عمومی امتحانات نهایی

جمع بندی دروس عمومی امتحانات نهایی

|جمع بندی دروس عمومی امتحانات نهایی از مرکز تحقیقات دانشگاهی|

جمع بندی دروس عمومی امتحانات نهایی

با سلام به همراهان همیشگی وبسایت و مرکز خبرهای جدید مشاوره کنکور مکتبستان. در آن پست میخواهیم راجع به جمع بندی دروس عمومی امتحان نهایی صحبت کنیم. همچنین به اطلاع میرسانیم ثبت نام مشاوره کنکور ۹۵ آغاز شده می باشد و همچنین علاقه مندان میتوانند از هم اکنون ثبت نام کنند.

 

دین و همچنین زندگی نهایی

جهت جمع بندی دین و همچنین زندگی بایستی و حتما به مطالبی که به نحوی آنها را علامت گذاری کرده اید، دقت ویژه داشته باشید، اکثرا دانش آموزان زیر موارد و نکات مهم خط می کشند، پس به مباحث و مطالب خط کشیده شده توجه کنید.

سوالات دین و همچنین زندگی ممکن می باشد بسیارسلیقه ای مطرح می شود، بنابراین دیدن نمونه سؤالات امتحانات نهایی همراه با پاسخ های تشریحی که آموزش و همچنین پرورش نشر یافته شده می کند بسیارحائر اهمیت می باشد.

دروس عمومی امتحانات نهایی
دروس عمومی امتحانات نهایی

عربی نهایی

جهت جمع بندی عربی حتما خلاصه درس هایتان را مطالعه کنید. در صورتی که به خاطر داشته باشید، گفته بودم که از قواعد هر درس خلاصه درس تهیه کنید و همچنین آن خلاصه درس را با چند مثال مهم همراه کنید. ترجمه متن دروس را حتما چندین بار مرور کنید و همچنین تمرین های کتاب را دوباره پاسخ دهید. به تمرین های تعریب دقت دوچندانی داشته باشید. کلمات انتهای کتاب را که به تفکیک دروس خواهند بود، حتما مطالعه کنید.

توجه کنید که معمولا تمرین های تعریب مطرح شده در امتحان نهایی مشابه کتاب خواهند بود، بنابراین سعی کنید تمرین های آن قسمت را حفظ کنید.

زبان انگلیسی نهایی

جهت جمع بندی زبان انگلیسی بهتر می باشد به جای آن هم که یک درس را از ابتدا تا انها بخوانید، قسمتهای مشابه دروس متنوع و گوناگون و مختلف را پشت سر هم بخوانید، به آن شکل که ابتدا واژگان همه درس ها سپس متن هر درس، سپس گرامر و همچنین … به همین ترتیب پیش بروید تا ترتیب مباحث و مطالب بهتر ئر ذهنتان جای بگیرد. به املای کلمات هم دقت کنید.

در درس زبان انگلیسی در امتحانات نهایی خیلی زیاد دیده شده که عینا از متن دروس سؤال می می شود، بنابراین بهتر می باشد متن کتاب را چندین و همچنین چند بار مرور کنید تا از پاسخگویی به سؤالات آن قسمت اطمینان حاصل کنید. حتی در صورتی که مطلبی از نظر تو اشتباه می باشد، ولی باید توجه داشت در کتاب آمده می باشد، تو بایستی و حتما آن هم مطلب اشتباه را یاد بگیرید و همچنین در امتحان هم پاسخ دهید.

ادبیات نهایی

جهت ادبیات بایستی و حتما هر درس را تمام کنید و همچنین بعد به سراغ درس بعدی بروید، یعنی علی رغم زبان بایستی و حتما مطمئن شوید که به همه مباحث و مطالب هر درس مسلط بودن و تسلط داشتن کافی دارید. در نهایت و همچنین جهت مرور، می توانید تاریخ ادبیات همه دروس را یکجا مطالعه کنید و همچنین یا به یکباره واژگان را بخوانید. شعرهای حفظی کتاب را فراموش نکنید.

خودآزمایی های کتاب در امتحان نهایی خیلی زیاد مهم خواهند بود، در خیلی زیاد موارد، سؤالاتی کاملا مشابه خودازمایی مطرح شده می باشد، مطمئن شوید که همه خودآزمایی ها را به روش کامل می دانید. حتی سؤالاتی که از نظر تو اهمیت چندانی ندارند.

زبان فارسی نهایی

در مورد زبان فارسی دقت کنید که دروس را به تفکیک موضوع یعنی زبان شناسی، نگارش، املا و همچنین بیاموزیم و همچنین دستور زبان مطالعه کنید و همچنین در نهایت به سراغ پاسخگویی به سؤالات بروید.

توجه کنید که در امتحان نهایی از تو خواسته می می شود متنی را بنویسید، که آن هم موضوع مهمی می باشد.

The post جمع بندی دروس عمومی امتحانات نهایی appeared first on کنکور مکتبستان.

جمع بندی دروس عمومی امتحانات نهایی در تاریخ ۲۹ May 2015 | 1:49 pm نشر یافته شده شده می باشد
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *