Search

رفع بوی بد فاضلاب در ساختمان

رفع بوی بد فاضلاب انتشار شده در محیط خانه که ناشی از نشت گاز سمی گاز فاضلاب به داخـل خانه است راه و روش هایی دارد که در ادامه این مطلب جهت تان خواهیم گفت.

لوله بازکنی در تهران

لوله بازکنی,لوله بازکنی تهران,لوله بازکنی در تهران,لوله بازکنی شمال تهران,تخلیه چاه تهران

بوی بد فاضلاب در خانه چیست؟

بوی بد فاضلاب نشانگر نشت گاز ســمــی سولفید هیدروژن یا گاز فاضلاب به داخـل منزل است.این بو می تواند دائاست یا فقط در زمانهای مختلف ی به مشام برسد.می تواند بسیار زیاد غلیظ باشد و یا بوی رقیقی داشته باشد.

همان گونه که شما هم حس کرده اید این بو می تواند بویی شبیه بوی تخم مرغ گندیده یا ماهی یا لاشه گندیده داشته باشد.می تواند در آشپزخانه ، توالت حمام یا هرجای دیگر از ساختمان به مشام برسد.

چگونه بوی بد فاضلاب در خانه را از بین ببریم؟

راه اول:

یک چهارم تا دوم پیمانه جوش شیرین را در فاضلاب بریزید. دوم پیمانه سرکه سفید نیز به آن بیفزایید. آنرا در فاضلاب بریزید و در فاضلاب را بپوشانید.

راه دوم:

یک کیلو آهک را با ۱۰ لیتر آب مخلوط کرده بعد از چند ساعت آن را تکان داده از صافی بگذرانید صاف کرده آن را نه جهت مدتی کوتاه جهت مدتی دراز در دستشویی تخلیه نمایید.

راه سوم:

ترکیب نمک و جوش شیرین، محلول زیاد قوی از بین‌برنده بوی بد فاضلاب است. یک لیوان نمک و یک لیوان جوش‌شیرین را به همراه یک کتری آب‌جوش به داخـل چاه فاضلاب بریزید تا از بیرون زدن بوی نامطلوب آن پیشگیری بکنید .

از بوی بد فاضلاب توالت ، حمام آشپزخانه وبقیه نقاط ساختمان خسته شده اید؟

چاره کار نزد ماست. رفع بوی بد زننده سرویس های بهداشتی حمام و آشپزخانه به صورت ۱۰۰% تضمینی و در زمان کمتر از یک ساعت و با نرخ ای خیلی ناچیز بدون خرابی فقط با ارتباط با مرکز ما جهت همیشه از شر بوی بد و گازهای سمی ضرردار که سلامت شما شهروندان عزیز را تهدید می نماید خلاص شوید.

آثار ضرردار گاز های فاضلاب و بوی بد فاضلاب بر سلامت ی آدم :

گاز سولفید هیدروژن یا گازهای فاضلاب موادی خیلی سمی می باشند که از تجزیه مواد داخـل چاه فاضلاب ایجاد می گردند. گازهای فاضلابی اثرات مزمن و وسیع ‌ای دارد. در غلظت‌های زیاد پایین، این گاز باعث سردرد ، خواب آلودگی، بی حالی، حالت تهوع، استفراغ، تحریک چشم ‌ها سیـستم تنفسی می‌گردد.

در غلظت بالاتر چشـم ‌ها در اثر ارتباط با این گاز قرمز، ملتهب و دردناک گردیده و به نور حساس می‌شوند. اثرات مزمن بوی بد فاضلاب بر روی سیسـتم تنفسی حاوی سرفه، درد در بینی گلو درد تنفس می‌باشد.

بوی بد فاضلاب ، سلامت ی کودکان را بیشتر تهدید می نماید

در صورتیکه ارتباط با این گاز ادامه پیدا نماید ، شخص شاید دچار مسمومیت مزمن گردد. در این حالت همچنین تحریک چشـم ‌ها و ریه‌ها، شاید کاهش ضربان قلب، خستگی، بی‌خوابی، موارد گوارشی عرق سرد هم در اثر مواجهه با گاز به وجود آید.

غلظت های بالا حتمـا باعث مرگ خواهد شد که بیشتر برای کارپرهزینه ساختمانی که به منظور مرمت چاه وارد آن می شوند اتفاق می افتد.

بوی بد فاضلاب نشانگر نشت گاز ســمــی سولفید هیدروژن یا گاز فاضلاب به درون منزل است.این بو می تواند دائاست و یا تنها در زمانهای مختلف ی به مشام برسد.می تواند خیلی غلیظ باشد و یا بوی رقیقی داشته باشد.می تواند بویی شبیه بوی تخم مرغ گندیده یا ماهی یا لاشه گندیده داشته باشد.می تواند در آشپزخانه ، توالت حمام یا هرجای دیگر از ساختمان به مشام برسد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *