Search

ضرورت کسب نمرات خوب در امتحانات نهایی سوم

ضرورت کسب نمرات خوب در امتحانات نهایی سوم

|ضرورت کسب نمرات خوب در امتحانات نهایی سوم از مرکز تحقیقات دانشگاهی|

آن فصل جهت  هر دانش آموزی، زمان برداشت محسوب شده تا ما حصل ماه ها تلاش خود را در آن فصل به ثمر رساند. آن روزهای باقیمانده از سال شمسی تحصیلی مثل لحظات پایانی هر مسابقه ای می باشد که سرنوشت ساز می باشد، لذا قدرآن را دانسته و همچنین با توجه به  ضرورت کسب نمرات خوب در امتحانات نهایی سوم به چند توصیه توجه کنید:

امتحانات نهایی سوم
امتحانات نهایی سوم

ضرورت کسب نمرات خوب در امتحانات نهایی سوم

۱- گاهی اوقات شانس قبولی در یک رشته و همچنین دانشگاه خاص، تنها با کسب یک رتبه ی اکثرا و بیشتر(رتبه ی ۵۰۰ بجای ۴۹۹) از دست می رود و همچنین فرد مجبور می باشد وارد دانشگاه یا شهرستان غیره ای می شود. حال با توجه به تاثیر حداقل ۲۵ درصدی نمرات کتبی سوم در رتبه‌ی کنکور سراسرس، آیا باز شکی در سرنوشت ساز بودن امتحانات نهایی سوم باقی می ماند؟ پس تلاشمان را صدچندان کنیم.

.

۲- باتوجه به آنکه حدود ۳۰ قسمت و بخش سوالات کنکورسراسری از منابع درسی سال شمسی سوم دبیرستان طراحی می می شود، آن خود دلیل خیلی زیاد مهمی می باشد تا زمان امتحانات را به نحو احسن پشت سر بگذاریم.

.

۳- هردانش‌آموزی خوب می داند که نقاط ضعف یا نیرو او در هر درس و همچنین مبحثی در سال شمسی های قبل، می تواند در پس نتیجه آن می شود که ی نهایی سال شمسی های آنی، موثر واقع می شود. حال با توجه به سهم حدود ۵۰ درصدی پیش دانشگاهی در کنکور، می قدرت به راحتی حدس زد که مسلط بودن و تسلط داشتن روی مباحث درسی سوم، حداقل ۱۵ قسمت و بخش در یادگیری و همچنین فهم اکثرا و بیشتر و همچنین بهتر مباحث پیش دانشگاهی به اوکمک خواهد کردو بطور یقین در مقایسه با دیگران رشد بالاتری خواهد داشت. از طرفی، هر ساله شاهد هستیم اکثر رتبه های برتر کنکور شامل معدل های کتبی بالایی خواهند بود که گواه بر مباحث و مطالب فوق می باشد.

.

۴- دانش آموزان عزیز، با یک جمع بندی ساده متوجه می شوید که مباحث یک ساله ی سوم دبیرستان، خودبه تنهایی حدود بیش از ۵۰ قسمت و بخش موفقیت تو را تضمین می کند.

ضرورت کسب نمرات خوب در امتحانات نهایی سوم در تاریخ ۳۱ May 2015 | 8:12 am نشر یافته شده شده می باشد
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *