Search

لاغری با لیپوماتیک:روش؛ هزینه و عوارض

لاغری با لیپوماتیک:روش؛ هزینه و عوارض

در این مطلب شما عزیزان را با یکی از شیوه های نوین لاغری یعنی لاغری با لیپوماتیک آشنا خواهیم کرد.در ادامه این نوشته به برخی ویژگی های این شیوه لاغری و همچنین نتایج کلی این مبحث خواهیم پرداخت.

 

Weight-loss-2

 

شیوه لاغری با لیپوماتیک جدیدترین شیوه تخلیه چربی از بدن با نتیجه ای کاملا مفرق و باور نکردنی در مقایسه با بقیه شیوه های کوچک کردن شکم مثل ساکشن ویا لیپولیزر است .

اصولا ینیک دکتر مهدوی نیا عمل لیپوماتیک برای لاغری موضعی شکم؛ پهلو؛ لاغر کردن ران و اطراف زانو؛ ناحیه پشت؛ غبغب و لاغر کردن بازو  با بهره گیری از پیشرفته ترین و دقیق ترین تجهیزات پزشکی انجام می شـود . ایـن عمل اصولا ینیک با کمترین عوارض و همین طور بدون درد و خونریزی انجام می شـود .

اشخاص اکثرا شاهد تجمع بافت‌های چربی در ایـن نواحی می باشند و ایـن رسوبات چربی اکثرا ً با عناوین غبغب و گوشت زیر گلو شناخته‌شده‌اند. کسانی که با ایـن مسائل دست‌وپنجه نرم می‌کنند می‌دانند که ایـن مسائل تا چه حد می‌تواند شرم‌آور باشد. به‌علاوه؛ ایـن نواحی نسبت به تأثیرات رژیم غذایی و ورزش بسیار مقاوم می باشند . باایـن ‌حال؛ با بهبود لیپو ماتیک ؛  با حذف رسوبات چربی و رفع غبغب می‌توانید از شر آن‌ها خلاص شوید.

 

لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک جدیدترین شیوه لیپوساکشن هست که ایمن؛ مثر و راحت است .

لیپوماتیک ( که همین طور لیپوساکشن انفراسونیک نام دارد) دستگاهی هست که توسط سازمان غذا و دارو مورد تایید قرار گرفته هست و یک سیستم مطمئن و تثبیت شده هست که به شکل بی تهدید و اثر گذار ی برای لاغر کردن پا؛ شکم؛ پهلو و دیگـر اعضای بدن و براداشتن سایز چربی زیاد از همه نواحی بدن را میسر می نماید . در لاغری شکم؛ شیوه لیپوماتیک؛ سلول های چربی در ابتدا شکسته می شـود ( یا با حرکات ارتعاشی کانولا به صورت ذرات ریز در می آیند) و پس ذرات ریز چربی به آرامی برای خوش هیکل کردن بدن بیرون کشیده می شـود .

 

Image result for ‫نکاتی مهم در مورد لیپوماتیک‬‎

dr-alighasemi.com

شیوه لیپوماتیک مساله امنیت شیوه لیپو ساکشن سنتی را از بین می برد و علاوه برایـن ؛ سیستم امنیتی پویای آن از بافت های بدن ( عصب ها؛ عروق خونی؛ عضلات) در مساوی فرآیند لیپوساکشن حفاظت می نماید .دستگاه لیپوماتیک با ۶۰۰ ارتعاش در دقیقه به شکل اثر گذار ی چربی اضافی را بیرون می کشد و نتایج بهینه ای را عرضه می نماید که حاوی پوست صاف تر؛ برآمدگی کمتر و کمبودی کمتر هست و برای کوچک کردن بازو کاربرد دارد.

شیوه انجام

در عمل؛ ایـن شیوه لیپوساکشن با یک لوله کانولا ساکشن ارتعاشی تسریع می شـود . شیوه لیپوماتیک (لیپوساکشن بدون درد) با یک موتور بادی کار می نماید که با هوای فشرده ای که سه حرکت نوسان؛ چرخش و ارتعاش را برای لوله کانولا فراهم می نماید ؛ راه اندازی می شـود . در نتیجه ایـن سه حرکت؛ یک مسیر مارپیچ ایجاد می شـود که بافت چربی را به ذرات ریز تبدیل می نماید . اصل امولسیون امکان خارج سازی بافت چربی بدون آسیب وارد کردن به بافت های دیگـر ی مثل عضلات؛ عروق خونی و عصب ها را فراهم می نماید . ایـن مسـال ه منجر به دوره ریکاوری سریع تر بعد از عمل می شـود . شیوه لیپوماتیک همین طور در نواحی سخت یا نواحی حاوی فیظهور دقیق تر عمل می نماید و در آب کردن شکم  بسیار اثر گذار است . ( لیپوساکشن ثانویه یا لیپوساکشن مردانه).

لیپوماتیک , لاغری با لیپوماتیک , ویژگی های لیپوماتیک , لیپوماتیک , لیپوماتیک ران پا , هزینه انجام لیپوماتیک , عوارض لیپوماتیک , زمان انجام لیپوماتیک

لیزر لیپوماتیک در قیاس با لیپوساکشن فراصوت؛ لیپوساکشن دستی سنتی یا لیپوساکشن لیزری؛ سبب سوزش پوست ( نرکوز پوست) نمی شـود و  ورم کمی را ایجاد می نماید . ایـن شیوه سبب انقباض بیشتر پوست به ویژه برای کوچک کردن شکم بعد از زایمان می شـود ؛ نتایج بهینه ای را در نواحی فییبروزی بوجود می آورد و در خارج سازی ایمن چربی بدون آسیب وارد کردن به بافت های مجاور توانایی فوق العاده ای دارد.

در ایـن شیوه ؛ سلول های چربی؛ ابتدا به شیوه کاملا فیزیکى و نه اشعه و یا گرما تخریب شده ( توسط حرکات لرزشی کانولا بصورت امولسیون در می آید) و پس ایـن چربی امولسفیه به آرامی برای پیکر بندی بدن توسط خود دستگاه از بدن خارج می شـود .

مسائل استفاده

عمل لیپوماتیک برای لاغری شکم و پهلو؛ ران؛ ساق پا و اطراف زانو؛ ناحیه پشت؛ بهبود چاقی صورت حاوی  رفع غبغب و همین طور بازو  استفاده می شـود . همین طور ازلیپوماتیک می توان برای جراحی مجدد و همراه با بقیه تکنیک های لیپوساکشن معمولی برای بهبود نتایج کلی و رضایت بیشتر بیماران استفاده کرد.

مقایسه شیوه های کم شدن چربی

garcinia-weight-loss

مقایسه شیوه های کم شدن چربی بر طبق طبق پیشرفت بودن فن آوری مورد استفاده در آن ها لیپوماتیک بهتر هست یا لیپوساکشن و یا لیزر لیپولیزر

لیپوساکشن

شیوه جراحی دستی- زمان زیادی طول می کشد- عوارض جانبی: آسیب بافت؛ خونریزی؛ کبودی و ورم؛ بی هوشی عمومی؛ ریکاوری زیاد –شل شدن پوست بعد از عمل؛ تهدید آمبولی

لیپولیزر

زمان زیادی طول می کشد- برای نواحی دارای چربی کم مثل لاغری بازو ؛ مناسب است- تهدید سوزن- بی هوشی موضعی-ریکاوری سریع  -سفت شدن نامناسب پوست در لیپولیزر وجود دارد .

لیپوماتیک

-جدیدترین روش

– فراصوت

-زمان کوتاهی طول می کشد

-عوارض جانبی ندارد-بی حسی موضعی

-ریکاوری سریع -سفت شدن مناسب پوست

– عدم وجود تهدید آمبولی

لیپوماتیک جایگزین برتر ساکشن و لیپولیزر است . شیوه لیپوماتیک جدیدترین شیوه تخلیه چربی از بدن و لاغر کردن شکم با نتیجه ای کاملا مفرق و باور نکردنی در مقایسه با بقیه شیوه های تخلیه چربی مثل ساکشن ویا لیپولیزر است .  لیپوماتیک مساله ایمنی را که در شیوه سنتی لیپوساکشن وجود داشت را رفع کـرده هست و سیستم امنیتی فعال آن حفاظت از بافت بدن (اعصاب؛ رگ های خونی؛ ماهیچه ها) را برعهده دارد . در ایـن شیوه هدف؛ اکثرا کم کردن وزن نیست بلکه تغییر سایز؛ سایز و فرم است . ایـن عمل بسیار راحت و بدون عارضه هست و نتیجه آن بسیار رضایت بخش است .

Image result for ‫نکاتی مهم در مورد لیپوماتیک‬‎

یکـی از دلـــاسترس های عمده  اشخاص در انتخاب یک کلینیک برای انجام شیوه های لاغری موضعی؛ احتما ل انتقال بیمار هایی مثل ایدز؛ هپاتیت و … است . اصولا ینیک دکتر مهدوی نیا با بهره گیری از پیشرفته ترین و دقیق ترین شیوه های استریلیزاسیون ایـن استرس در بیماران خود از بین رفته است .

در ایـن کلینیک علاوه بر ایـن که از کاورها؛ پوشش ها و وسایل یکبـار استفاده برای هر بیمار استفاده می گردد؛ همه وسایل باکمک جدیدترین مواد ضدعفو نی کننده در علم پزشکی ضدعفو نی می شـود .

آمادگی برای عمل لیپوماتیک

•    از نیمه شب قبل از عمل از میل کردن آب و وعده غذایی خودداری بکنید

•    دو روز قبل از عمل آسپرین استفاده نکنید

•    دو روز قبل از عمل و یک ماه بعد از آن از کشیدن سیگار خودداری بکنید

•    یک روز قبل از عمل از استفاده روغن ویتامین ای خودداری بکنید

بعد از عمل

در شیوه لیپوماتیک دوره نقاهت بعد از عمل بسیار کوتاهتر و بین ۳ تا ۷ روز است .

نکته قابل دقت آنکه بدلیل عدم آسیب به سلولهای چربی به طور همزمان می توان چربی خارج شده را به هر پارت ی از بدن مثل مقعد ؛ سینه ؛ صورت (گونه ؛ لب و خطوط وچروک های پوستی ) ؛ پشت دست و … تزریق کرد.

توصیه به پوشیدن ۲تا ۳ هفته گن تنگبعدازلیپوماتیک داریم بعد ان میتوان از گنی که کمی شل تر هست تا ۴-۶ هفته استفاده کرد.

ویژگی ها

•    کبودی کمتر

•    ورم کمتر

•    دوره ریکاوری بعد از عمل کوتاه تر

•    توانایی بهبود همه نواحی بدن؛ حتی ظریف ترین نواحی

•    سیستم ایمنی فعال که رابطه ی با بافت چربی ندارد

•    وارد شدن حداقل آسیب به بدن

•    پوست وضعیت بهتری پیدا می نماید ( انقباض زیاد پوست ؛ مناسب برای کوچک کردن شکم بعد از سزارین )

•    دوره عمل کوتاه؛ درد کمتر و ریکاوری سریع

نتایج

بیماران می توانند در همـان لحظه نتایج را مشاهده کنند و نتایج کم شدن چربی  نهایی در عرض سه ماه ظاهر می شـود . بیماران بسیار زود می توانند کار های روزمره خود را از سر بگیرند. علاوه بر ایـن ؛ سوزش؛ کبودی و ورم پوست با ایـن شیوه شدیدا کم شدن پیدا می نماید .

با ارزش ترین اثر حذف سلولیت و سفت شدن پوست هست که به انقباض پوست در حدود یک تا شش ماه بعد از عمل کمک می نماید .

منبع
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *